Top manažment

Ivan riaditeľ riadenia kontroly

O programe
Urob
správny
krok

Automatizácia, informatizácia a manažment v chémii a potravinárstve

Motivujúce na mojej práci je, že získané vedomosti z informačných technológií využívam na riadenie reálnych výrobných procesov pomocou zberu a spracovania reálnych dát pre počítačovú simuláciu týchto procesov. Zároveň je úžasné, že tieto vedomosti viem využiť nielen v rôznych chemických, biotechnologických a biomedicínskych procesoch, ale aj pri manažérskych úlohách. Zaradíš sa medzi špičkových "ajťákov", lebo okrem ovládania štandardných informačných technológií, získaš znalosti v oblasti chemických, biochemických, farmaceutických a potravinárskych procesov.

Uplatnenie:
  • zavádzanie a využívanie automatizácie v chemickom, biochemickom a potravinárskom priemysle
  • aplikácia informačných technológií v chemickom, biochemickom a potravinárskom priemysle
  • riadenie od najjednoduchších technologických procesov až po manažment podnikov
  • aplikácia znalostí v oblasti profesionálnych operačných systémov, programovacích jazykov, databázových systémov a web technológií v podnikoch

Čo budeš
Ovládať
skúmať
vyrábať

  • informačné techológie
  • inžinierska informatika
  • výrobný a riadiaci proces od A po Z

Lepšie raz vidieť
ako 100x počuť
Galéria študijného
programu

UROB SPRÁVNY KROK

Študuj najlepšiu školu

Vďaka vývoju pokročilých technológií nás v blízkej budúcnosti čaká nástup takzvanej priemyselnej revolúcie 4.0. Jej cieľom je zefektívniť výrobné a pracovné procesy a zaistiť vyššiu bezpečnosť. Tomuto nadchádzajúcemu trendu sa venujú aj na pôde Fakulty chemickej a potravinárskej technológie STU v Bratislave. Študenti majú k dispozícii rôzne inovatívne nástroje a dokonca sa sami môžu podieľať na vývoji technológií práve pre ich využitie v priemysle 4.0.

Prečítajte si viac

KAM NA VÝŠKU

Študuj najlepšiu školu

Maturuješ a nevieš kam ďalej? Ukážeme Ti, ako prebieha štúdium na Fakulte chemickej a potravinárskej technológie STU v Bratislave.

Zaradíš sa medzi tých, ktorí sú vyhľadávaní doma aj v zahraničí a hrajú kľúčovú úlohu pri vývoji nových efektívnych technológií.
Prihlás sa na štúdium
2. KOLO PRIHLÁŠOK
Po bakalárskom štúdiu si vyberáš nadväzujúce inžinierske programy, ktoré ťa prekvapia možnosťami.
Inžinierske programy
Na začiatok