Čo môžeš študovať
Vyber si
z unikátnych
programov

Vysoká kvalita vzdelávania na našej fakulte sa významne podieľa na tom, že naši absolventi nájdu svoje uplatnenie nielen v chemickom a potravinárskom priemysle, v energetike, ale i vo vodárenstve, rôznych ekologických prevádzkach alebo certifikovaných laboratóriách.Automatizácia, informatizácia a manažment v chémii a potravinárstve

Tím špičkových "ajťákov" sa Ťa nevie dočkať. Okrem ovládania štandardných informačných technológií získaš znalosti v oblasti chemických, biochemických, farmaceutických a potravinárskych procesov.
17

Chémia, medicínska chémia a chemické materiály

Nové materiály pre stavebníctvo a elektrotechniku, umelá koža pri popáleninách, bioimplantáty, inteligentné a ekologické obalové materiály, plasty rozložiteľné v prírode, nové lieky. To je len niekoľko produktov, ktoré čakajú na tvoje zlepšenie.
19

Chemické inžinierstvo

Chceme vyrábať lacnejšie, lepšie a hlavne ekologicky. Chceme chrániť životné prostredie. Je to veľká výzva. Pridaj sa k nám!
20

Biotechnológia

Biotechnológia mení svet. Molekulová biológia, génové inžinierstvo sú nástroje, s ktorými Ťa naučíme pracovať. Príď medzi nás! Budeš patriť k najžiadanejším absolventom doma aj v zahraničí.
18

Potraviny, výživa, kozmetika

Všetci chceme mať zdravé potraviny, správnu výživu a túžime byť krajší. Vyber si tento program a dozvieš sa viac napr. o senzorickom hodnotení potravín a kontrole kvality. Ži zdravšie a kvalitnejšie!
21

Biochémia a biofyzikálna chémia pre farmaceutické aplikácie

NOVINKA
Moderný farmaceutický priemysel posúva hranice záchrany ľudského života. Staň sa súčasťou medicíny 21. storočia! Možno práve ty nájdeš liek, ktorý zachráni ľudské životy a zvýši kvalitu života. Posuň hranice medicíny!
108

 
Na začiatok