Jednoduchá, bezpečná prihláška na najlepšiu školu
3x naj pre FCHPT v čase pandémie

  • Absolvent FCHPT sa budúcnosti obávať nemusí. On ju tvorí!

Pozri čo sa deje okolo nás. Aktuálny vývoj udalostí ukazuje, že predovšetkým veda a technika nás dokážu ochrániť a posunúť vpred. Aj v časoch pandémie. Veď práve teraz vieme oceniť biomedicínu, biochémiu a všetko čo sa študuje na Fakulte chemickej a potravinárskej technológie STU. Tak neváhaj a prihlás sa na najlepšiu univerzitu na Slovensku. Otvorí ti dvere do zamestnania i do zahraničia.
 
  • Prečo teda váhať? Môžeš ju podať jednoducho, bezpečne - elektronicky.

Chceš posúvať hranice medicíny vo výskume rakoviny či koronavírusov? Vedieť prečítať zloženie potravín? Rozumieť príbalovému letáku? Alebo chceš vytvárať bio kozmetiku, čistiť vodu? Vyrábať veci efektívnejšie? Ekologickejšie?... Chémia má mnoho podôb a mnoho výziev. Záleží len na znalosti jej abecedy, tvojej kreativite, záujmu a chuti byť prospešný ľudstvu a Zemi. Objav v nej jej krásu, andrenalín, zábavu a účelnosť zároveň. Vyber si z moderných študijných programov FCHPT STU ! Možno práve Tvoja kreativita prinesie zásadný zlom pri riešení otázok zdravia a bezpečnosti ľudstva.
 

Na FCHPT STU môžeš svoje úsilie nasmerovať do každej oblasti života. Stať sa môžeš nielen chemikom a technológom v priemyselnej výrobe, či potravinárstve ale zamerať sa môžeš aj na medicínu, farmáciu, ekológiu, biopotraviny, kozmetiku, alebo aj aktuálny výskum v medicínskom laboratóriu. Učiť sa budeš pritom od špičkových odborníkov, z ktorých mnohí sú držiteľmi svetových patentov. Aj preto bola FCHPT STU niekoľko rokov po sebe vyhlásená za najlepšiu technickú fakultu na Slovensku. Jej unikátne technické vybavenie laboratórií využívajú dokonca aj pedagógovia a študenti zo zahraničných univerzít.

Máš obavy či si dostatočne pripravený zo školských, dnes prázdnych, lavíc? V tom prípade ti škola ponúka bezplatný nultý konverzný ročník, v ktorom sa zdokonalíš v tom čo potrebuješ - v matematike, fyzike alebo chémii.

Tak ako sa to hovorí? Nevyskúšaš – nevieš!

Neváhaj, sadni k počítaču a prihlás sa. Jednoduchšie to dnes už ani nemôže byť. Doklady doručíš neskôr.
 
  • VÝHODY ŠTÚDIA NA FCHPT STU

 -   Môžeš využiť bezplatný nultý konverzný ročník, ktorý spomedzi fakúlt STU zaviedla FCHPT ako prvá.
     Počas neho sa zdokonalíš v matematike, fyzike či chémii.

 -   Získať možnosť štipendia až do 2000€
 -   Široká ponuka zahraničných možností: výmenné pobyty a stáže, ktorá ťa môžu vystreliť do sveta.
 -   Absolvent inžinierskeho programu získa diplom európskeho inžiniera (EUR ING), ktorý rozširuje možnosti uplatnenia v zahraničí.
 -   Vzdelanie odolné voči budúcnosti (Future proof). Študijné programy na FCHPT odrážajú najdôležitejšie trendy, ktoré ovplyvnia
     budúcnosť ekonomiky: bio, eko a bezpečnosť. Jej absolventi majú tie najlepšie predpoklady uplatnenia v praxi. Vo výrobe, vede,
     manažmente, prakticky v akomkoľvek odvetví vrátane medicíny a farmácie.

 -   Absolvent FCHPT sa budúcnosti obávať nemusí. On ju tvorí!
 
 
  • Študijné programy, z ktorých si môžeš vybrať:
- > Automatizácia, informatizácia a manažment v chémii a potravinárstve
- > Chémia, medicínska chémia a chemické materiály
- > Chemické inžinierstvo
- > Biotechnológia
- > Potraviny, výživa, kozmetika
- > Biochémia a biofyzikálna chémia pre farmaceutické aplikácie


pics3

Vyplniť PRIHLÁŠKU
 

Zaujímavé články - PREČÍTAJTE SI:

SLEDUJTE NÁS NA YOUTUBE  
Na začiatok