Top manažment

Ivan riaditeľ riadenia kontroly

O programe
Urob
správny
krok

Riadenie procesov

Motivujúce na mojej práci je, že získané vedomosti z informačných technológií využívam na riadenie reálnych výrobných procesov pomocou zberu a spracovania reálnych dát pre počítačovú simuláciu týchto procesov. Zároveň je úžasné, že tieto vedomosti viem využiť nielen v rôznych chemických, biotechnologických a biomedicínskych procesoch, ale aj pri manažérskych úlohách. Zaradíš sa medzi špičkových "ajťákov", lebo okrem ovládania štandardných informačných technológií, získaš znalosti v oblasti chemických, biochemických, farmaceutických a potravinárskych procesov.

Uplatnenie:
  • zavádzanie a využívanie automatizácie v chemickom, biochemickom a potravinárskom priemysle
  • aplikácia informačných technológií v chemickom, biochemickom a potravinárskom priemysle
  • riadenie od najjednoduchších technologických procesov až po manažment podnikov
  • aplikácia znalostí v oblasti profesionálnych operačných systémov, programovacích jazykov, databázových systémov a web technológií v podnikoch
automatizacia_1080x200_novy

FCHPT_Automatizacia-2_1080x200_citat

Čo budeš
Ovládať
skúmať
vyrábať

  • informačné techológie
  • inžinierska informatika
  • výrobný a riadiaci proces od A po Z

Lepšie raz vidieť
ako 100x počuť
Galéria študijného
programu

UROB SPRÁVNY KROK

Študuj najlepšiu školu

Vďaka vývoju pokročilých technológií nás v blízkej budúcnosti čaká nástup takzvanej priemyselnej revolúcie 4.0. Jej cieľom je zefektívniť výrobné a pracovné procesy a zaistiť vyššiu bezpečnosť. Tomuto nadchádzajúcemu trendu sa venujú aj na pôde Fakulty chemickej a potravinárskej technológie STU v Bratislave. Študenti majú k dispozícii rôzne inovatívne nástroje a dokonca sa sami môžu podieľať na vývoji technológií práve pre ich využitie v priemysle 4.0.

Prečítajte si viac

KAM NA VÝŠKU

Študuj najlepšiu školu

Maturuješ a nevieš kam ďalej? Ukážeme Ti, ako prebieha štúdium na Fakulte chemickej a potravinárskej technológie STU v Bratislave.

JA SOM SI VYBRAL. A NEĽUTUJEM!

Študuj najlepšiu školu

Teraz ti poviem, prečo je Fakulta chemickej a potravinárskej technológie najlepšia voľba. Môžeš sa totiž venovať neuveriteľnému množstvu vecí a byť profesionálom v najrôznejších oblastiach vo svete vedy a priemyslu. Ak ťa zaujíma ekológia, životné prostredie, projekt zelených fabrík a čistej vody, ak chceš sledovať vírusy v odpadovej vode a predikovať príchod pandémie, potom je naša fakulta tou správnou voľbou!

Zaradíš sa medzi tých, ktorí sú vyhľadávaní doma aj v zahraničí a hrajú kľúčovú úlohu pri vývoji nových efektívnych technológií.
Prihláška
2. kolo do 10.8.2022
Po bakalárskom štúdiu si vyberáš nadväzujúce inžinierske programy, ktoré ťa prekvapia možnosťami.
Inžinierske programy
Na začiatok