Výhody
Našej
fakulty

Naši absolventi inžinierskeho štúdia majú možnosť získať diplom európskeho inžiniera (EUR ING) - európsky certifikát, ktorým FEANI, Európska federácia národných inžinierskych asociácií, uznáva úroveň absolventa za kompatibilnú s európskou úrovňou.
1

NOVINKA: 4 - ročné bakalárske štúdium

Už sa nemusíš báť matematiky, fyziky alebo chémie. Ponúkame Ti bezplatné 4 - ročné bakalárske štúdium v konverznom programe, kde sa v prvom roku zdokonalíš v týchto predmetoch tak, že oveľa ľahšie zvládneš ďalšie roky štúdia. A výhody študenta s ISIC kartou, nárokom na internát a štipendium, ... máš až 4 roky.
2

Štúdium v zahraničí

Prihlás sa k nám a študuj aj v zahraničí. Časť štúdia môžeš absolvovať bezplatne na univerzitách v celej EÚ. Svoje vzdelanie obohatíš o medzinárodnú skúsenosť.
3

Uplatnenie

Získaš najkvalitnejšie vzdelanie a odbornosť so zárukou perspektívnej budúcnosti. Nemusíš sa báť o zamestnanie. Budeš si môcť vyberať, kde sa zamestnáš.
4

Internáty

Moderné, zrekonštruované internáty so športoviskami. Výborná poloha s napojením na mestskú dopravu.
5

Štipendium

Počas bakalárskeho štúdia môžeš získať štipendium až 2000 €.
6

Špičková technika

Na najlepšej škole iba to najlepšie. Budeš sa učiť a pracovať s najkvalitnejšou technikou.
7

Veda a výskum

Už 10 rokov po sebe sme získali v nezávislom hodnotení ocenenie najlepšia technická fakulta na Slovensku. Tak, ako na prestížnych univerzitách vo svete, aj na našej fakulte je vedecký výskum integrálnou súčasťou vzdelávania.
8

Bez prijímacích pohovorov

Dávame šancu všetkým. Prijímacie konanie je Tvoja usilovnosť, cieľavedomosť a chuť zmeniť svet. Vyber si študijný program. Pošli prihlášku a študuj na najlepšej škole. Využi svoju šancu.
9

Šport a voľný čas

Okrem štúdia sa môžeš bohato športovo vyžiť na našich športoviskách (tenis, futbal, volejbal, atletika, plávanie, basketbal, minifutbal, ...) a okrem toho zažiješ kopec zábavy na beániách, "krúžkoviciach" ...
Prihlás sa na štúdium
 
Na začiatok